Po utkání Česka s Tureckem na ME 2024 zavládl v normální hrací době chaos, kdy mezi hráči obou týmů a štábem vypukla hromadná rvačka… český útočník dostal okamžitou červenou. Kartu.

• Mezi oběma skupinami hráčů a zaměstnanců na plný úvazek se strhla hromadná rvačka
  • klikněte zde Sledujte kanál WhatsApp Euro 2024 společnosti Mail Sport a získejte nejnovější zprávy a aktualizace z Německa
  • Poslechněte si to všechno začíná! eur za den: Toto je špatně vyškolený tým! Je Anglie na cestě k předčasnému odchodu z turnaje?

V utkání, které je svedlo ve středu večer v kvalifikaci ME 2024, se po závěrečném hvizdu strhla hromadná rvačka mezi hráči české a turecké reprezentace.

Turecko právě vyhrálo 2:1 v Hamburku a zajistilo si místo v osmifinále s Rakouskem, zatímco výsledek znamenal, že Češi vypadli po posledním místě ve skupině F.

Závěrečný hvizd ale neznamenal konec zápasu, neboť hráči obou týmů proti sobě stáli v chaotických scénách.

Český útočník Thomas Shorri, který nastoupil jako náhradník až ve druhém poločase, dostal přímou červenou kartu poté, co se zdálo, že násilně strčil do tureckého hráče Ferdi Kadioglu, ale to neukončilo konflikt jako ostatní hráči a členové týmu. poté zasáhl technický personál.

Strkanice a strkanice pokračovaly, než rozhodčí varoval hráče West Hamu Tomáše Součka a podivína Realu Madrid Ardu Gulera.

Zdá se, že Thomas Shorey (vpravo) po skončení základní hrací doby zatlačil na Turecko Ferdi Kadioglu (vlevo)
Rozhodčí mu udělil přímou červenou kartu poté, co vypukla skupinová rvačka.
Arda Guler, hvězda tureckého národního týmu a Realu Madrid, dostal žlutou kartu za roli ve rvačce

Trenér Turecka Vincenzo Montella byl poté viděn, jak se snaží odstranit jednoho ze svých hráčů, možná s cílem vyhnout se pozastavení účasti ve vyřazovacích fázích turnaje.

Byl to špatný konec zábavného zápasu, přičemž obě strany chtěly dosáhnout pozitivního výsledku a postoupit ze skupinové fáze.

Česká republika si situaci zkomplikovala, když byl ve 20. minutě vyloučen záložník Antonín Barák za dva přestupky, které si zasloužily varování.

Kliknutím sem změníte velikost této jednotky

Vydrželi však až do 51. minuty, kdy Hakan Calhanoglu poslal Turecko do vedení razantní střelou do vzdálenějšího rohu.

READ  Technologie Českých aerolinií bude poskytovat základní služby údržby letadel na Korsice

Souček vstřelil vyrovnávací gól po dalších 15 minutách, aby dal své straně naději, ale sny čtvrtfinále Euro 2020 o zopakování tohoto běhu skončily hluboko v přestávce, když se vítězem prosadil bývalý útočník Evertonu Cenk Tosun.

Pro Českou republiku to byla zdrcující rána a v posledních minutách zápasu se téměř nedotkla míče, protože Turecko po jejich druhém gólu hru zpomalilo.

To možná zvýšilo frustraci českých hráčů, protože Chori se v závěrečném hvizdu zapletl do ostudných scén, které vyústily v druhou červenou kartu pro český národní tým v zápase.

Česká reprezentace odehrála těžké utkání po vyloučení Antonína Baráka ve 20. minutě.
Hakan Calhanoglu zajistil Türkiye vedení v zábavném zápase skupiny F
Tomáš Souček dal svému týmu naději vyrovnáním v polovině druhého poločasu
Bývalý útočník Evertonu Cenk Tosun vstřelil vítězný gól v nastaveném čase

Turečtí hráči se také neudrželi v emotivním večeru, kdy se ve skupině vyrovnali na body s Portugalskem poté, co svěřenci Roberta Martineze utrpěli šokovou porážku 2:0 proti Gruzii.

Portugalsko je stále ve vedení díky bilanci přímých střetů s Tureckem poté, co ho v sobotu porazilo 3:0, ale před konfrontací v osmifinále se Slovinskem má problémy, které musí vyřešit.

Mezitím Turecko příští úterý v Lipsku zaměří svou pozornost na Rakousko, přičemž tým Ralfa Rangnicka se po vítězství ve skupině D před Francií a Nizozemskem stane jedním z překvapení turnaje.