Aruba využívá pět jízd ve třetí směně, aby porazila Českou republiku a dostala se do vedení | Zprávy, sport, práce

Isak Martina (16) z Aruby skóroval poté, co se pokusil přihrát míč nadhazovačem České republiky Stjepanem Švecem, výše, během první směny baseballového zápasu Little League World Series v South Williamsport v Pensylvánii, v sobotu 17. srpna 2024. (AP Photo /Tom E. Puskar)

Bližší pohled na Santa Cruz, vítězství Aruby 8:3 nad Brnem v sobotu na Volunteer Stadium.

Highlights of the Game — RBI singl od Nishanta Toleda: Možná to nebyl hit, který by vyvolal u přítomných velký obdiv a obdiv, ale singl RBI od Toleda pomohl zažehnout první směnu Aruby. Jeho zásah se dvěma outfieldery přinesl Arubě vedení 2:0 a pomohl týmu nabrat na síle během následujících tří směn na cestě k vedení 8:0 ve třetí třetině.

Muž zápasu z Aruby – Henry Cranson: Cranson začal zápas za Arubu na hřišti a zpečetil vítězství na cestě k předvedení solidního výkonu ve svém čase, než byl odstartován. Outfielder z Aruby předvedl 3 1/3 směny fantastického baseballu, dovolil jen dva zásahy, jeden zasloužený běh, jeden zásah a odpal šest odpalů.

Česká republika Hráč zápasu — Denis Dašek: Levý záložník Evropy a Afriky je útočníkem první volby týmu a ukázal to i v sobotu na Volontaire Stadium. Význačný hráč z České republiky se v sobotu trefil 2 ze 2 a získal bod. Byl také jediným hráčem z České republiky, který zaznamenal více zásahů v zápase.

Třetí třetina – Aruba třetí třetina: Aruba si od začátku zápasu držela náskok proti mistrům Evropy a Afriky, ale byla to třetí třetina, ve které se Arubě podařilo zlomit nerozhodný stav a oddálit se od České republiky. Tato výhoda pěti jízd zajistila Arubě vedení 8:0. Česká republika odpověděla třemi jízdami ve čtvrté směně, ale to bylo nejblíže, kdy se Česká republika zotavila.

READ  Bouzková a Siniaková stanovily finále pro Českou republiku na Jianxi Open

Best Effort – Aruba Pitching: Ano, Česká republika zaznamenala tři nájezdy ve čtvrté směně. Ale čtveřice střelců z Aruby dokázala po většinu zápasu umlčet pálky mistrů Evropy a Afriky. Česká republika byla omezena na pouhých pět hitů – všechny singly – protože Henry Cranson, Jeroen Bedoya, Antoine John Kroes a Keon Kroes vyhráli dohromady.

BLIKÁ KŮŽE — Dennis Dašek v sobotu na stadionu Volontaire předvedl co nejlepší úlovek v situaci vysokého tlaku. Ve spodní části druhé směny s nabitými základy Aruba trefil střelu do levého pole. Zde se Dašek vrhl a zachytil míč pár centimetrů od země, držel se ho až do konce poločasu a zabránil Arubě přidat další body.

Co to znamená – Po sobotním vítězství Santa Cruz na Arubě postoupí proti Sydney, NSW, Austrálie v neděli ve 14 hodin na Volunteer Stadium ve vyřazovacím zápase. Brno, Česká republika, vypadlo z mistrovství světa juniorů po běhu 0:2 na turnaji. Česká republika ve čtvrtek podlehla Kubě 4:1. Mistři UEFA vedli v prvním zápase proti Kubě brzy 1:0.