Sportovní zprávy | Avani a Durga startují na Mistrovství ČR žen ve challengeru zklamáním

Sportovní zprávy |  Avani a Durga startují na Mistrovství ČR žen ve challengeru zklamáním

Česká republika 15. června (PTI) – Indky Avani Prasanth (79) a Durga Nitor (81) začaly zklamaně a hrozilo, že se zde nekvalifikují do Czech Women’s Challenge v kole LET Access.

V Panorama Golf Resort měla Avani na třetí jamce pětiputt (5 nad par na jedné jamce) a další dvě bogey a double za dvě birdie v celkovém počtu 79.

Avani se umístil na 80. místě, zatímco Durga na 107. místě a čelí riziku, že se nekvalifikuje.

Novozélanďanka Hani Songová zároveň vyhrála kolo (69) a usadila se v čele turnajového pořadí.

Čtěte také | Euro 2024: Policie považuje zápas anglické skupiny C proti Srbsku v Gelsenkirchenu za „vysoko rizikový“, ale zprávy pro fanoušky jsou smíšené, protože se organizátoři připravují na slavnostní atmosféru ve městě.

Česká amatérská hráčka Amalie Tauer, Francouzka Ariane Klotzová a Nizozemka Nikki Hofstedeová dokončily první kolo se dvěma údery pod par a dělily se o druhé místo.

Švédka Kaisa Arovijall, která jako amatérka vyhrála golfový turnaj Uppsala Open 2021, je se skóre 71 (-1) na pátém místě vedle Skotky Clary Youngové.

(Toto je neupravený, automaticky generovaný příběh ze syndikovaného zpravodajského kanálu, tým LatestLY možná neupravil ani neupravil text obsahu)

READ  Maneka Batra prohrála dva zápasy, když Indie podlehla Německu 3-2 v turnaji Table Tennis Tag Team Championship