🚨 Portugalsko si zajistilo pozdní výhru nad smolařskou Českou republikou

🚨 Portugalsko Velmi pozdní výhra nad smolařskou Češkou

Poslední ze čtyř týmů účastnících se Evropského poháru národů 2024 dnes odehráli svá utkání.

Portugalsko odešlo pozdě, aby porazilo smolné Čechy

Střelci: Hranac (OG) 70′, Conceição 90+2′; Provod 62′

Portugalsko po gólu zvítězilo 2:1 nad Českou republikou a náhradník Francisco Conceição se proměnil v národního hrdinu, když skóroval ve druhé minutě nastaveného času.

Tým Roberta Martineze kontroloval míč od začátku a během 10 minut měl šanci v prvním poločase Rafael Liao Odpalte míč v pokutovém území jedním směrem Cristiano RonaldoMíč byl těsně za ním a skončil tak, že zasáhl kapitánovo rameno a sjel z dráhy.

Česká republika měla potíže s nějakým pokrokem, ale byla velmi pohodlná při hluboké obraně s velkým počtem hráčů, zatímco Portugalsko je zpočátku hrálo bez většího potěšení.

Leao byl jen pár centimetrů od toho, aby svůj tým dostal ve 25. minutě do vedení. Bernardo Silva Hrajte s míčem dopředu Bruno Fernandesjehož nízký kříž se úspěšně vyhnul Milán křídlo.

Fernandes byl opět strůjcem další velké šance, tentokrát skvěle přihrál Ronaldovi, kterého téměř okamžitě zachránil brankář Jindřich Staněk.

První opravdové pokusy o útok stačily Čechům k vedení. Vladimir Koval dostal míč na pravou stranu a nastřelil nebezpečný míč do pokutového území, který se nedostal do sítě. Robin Dias Hodně jsem se snažil dostat Patricka Schicka.

Staněk ještě před poločasovým hvizdem zblokoval další Ronaldovu střelu zblízka.

Druhý poločas začal v podobném duchu s převahou Portugalska, ale Česká republika zůstala disciplinovaná a odhodlaná a nakonec využila svou šanci, když přišla v 62. minutě.

Míč byl na hranici pokutového území přehrán střídajícímu Lukáši Provodovi a ten úžasnou střelu srazil do sítě. Diogo Costa Všechno končí.

READ  Nový wimbledonský šampion? Umět

Už po osmi minutách Portugalsko vyrovnalo, ale štěstí se přiklonilo na jeho stranu. Tam, kde Bernardo Silva poslal míč do pokutového území, ten ho dal do sítě. Nuno Mendes Mířil jsem přes pokutové území. Míč měl mít Staněk, ale místo toho ho zblokoval Ruben Hranác, což vedlo k vlastnímu gólu.

Oba týmy tlačil na pozdní výhru a byl to český kapitán Tomáš Souček, kdo se přiblížil.

Portugalsko si myslelo, že ukradlo vítěze dvě minuty před časem Diogo Jota Ronaldo vstřelil svůj gól hlavičkou poté, co jeho střela dopadla na břevno. Rozhodčí ale rozhodl, že Ronaldo byl v ofsajdové pozici, když míč dopadl na tyč.

Získali vítěze v poslední minutě zastaveného času, náhradníci Pedro Neto A Francisco Conceicao spolupracuje a ten střílí míč zblízka.

skutečný madrid Mladý hráč dává Türkiye vítězství nad energickou Gruzií

Střelci: Moldur 25′ Guler 65′ Akturcuglu 90+7; Mikautadze 32′

Gruzie měla smůlu, když prohrála 3:1 ve svém prvním zápase na mistrovství Evropy v napínavém střetnutí s Tureckem.

Turecko začalo nadějně, brzy se přiblížilo k rohovému kopu, když rohový kop Hakana Calhanoglua trefil hlavou Can Ayhan, ale Galatasaray ho nedokázal zablokovat.

Než uplynulo deset minut, přiblížil se Ayhan, když zpoza pokutového území nastřelil míč, který se odrazil od tyče.

Stadion vybuchl, když Mert Muldaur dostal míč zpoza pokutového území a vstřelil úžasný gól přes tkaničky a do zadní části sítě.

Následovaly šílené scény, kdy se týmu trenéra Vincenza Montella podařilo během dvou minut vstřelit druhý gól, ale rozhodčí gól zrušil kvůli sebemenšímu ofsajdu.

Gruzie poté otočila karty, když George Mykotadze vystřelil domů silnou střelou a dal svému týmu vůbec první gól v zápase mistrovství Evropy.

READ  USA vs Omán, hra 11 na Musa Stadium, Pearland, 21:00 8. června

Ve druhém poločase vystřelil 19letý Arda Guler úžasnou střelou a dostal Türkiye dopředu.

Šílenství zápasu pokračovalo, když gruzínský Solomon Kverkevilia pod tlakem obránců vypálil střelu, která se odrazila od břevna.

Georgia pokračovala ve snaze dosáhnout vyrovnání av posledních sekundách málem vstřelila dva góly, ale v poslední minutě trefila tyč.

Turecký náhradník Mehmet Karam Akturkoglu však při následném rohovém kopu přivedl celý svůj tým k brejku a ujel celou délku hřiště a skóroval do prázdné branky.

Zítra uvidíme hostitelskou zemi Německo Budou zpět v akci, když se utkají s Maďarskem, zatímco Skotsko bude doufat, že se jim podaří zlepšit svou porážku 5:1 v úvodním zápase. Švýcarsko. Chorvatsko Národní tým se také utká s Albánií a obě strany chtějí dosáhnout pozitivního výsledku.